Select Page

PRAŽSKÝ VOUCHER NA KREATIVNÍ SLUŽBY – VÝZVA Č. 2

V roce 2021 získala firma OPA Group s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes první výzvu Specializovaných voucherů (reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast firmy OPA Group s.r.o. na projekt ´´PRAŽSKÝ VOUCHER NA KREATIVNÍ SLUŽBY – VÝZVA č.2´´ v ´´Praze´´ za účelem ´´marketingové podpory firmy OPA Group s.r.o.´´. Očekávaným výstupem je ´´expanze firmy, posílení zastupujících značek, upevnění pozice na trhu, zvýšení obratu firmy´´. Projekt ´´PRAŽSKÝ VOUCHER NA KREATIVNÍ SLUŽBY – VÝZVA č.2´´ spolufinancován Evropskou unií.

Cíle projektu

 

  • 1x Tvorba webových stránek zaměřených na atopiky – Atopics.cz
  • 1x Tvorba webových stránek zaměřených na produkt na rehydrataci 4hydro – SolutionLine (rehydratace při sportu, průjmových onemocněních u dětí, horečce, zvracení, pro starší lidi v horkých letních dnech – Solutionline.cz. Tento produkt exkluzivně zastupuje OPA Group v ČR.
  • Vytvoření příspěvků na sociální síti Facebook ObchodProAlergiky.cz (kreativa, texty, grafika, nastavení) – 24x příspěvek.
  • Vytvoření Facebookových kampaní na klíč ObchodProAlergiky.cz (kreativa, texty, grafika, nastavení) – cílení na ObchodProAlergiky – 12x kampaň.
  • Vytvoření Google kampaní na klíč ObchodProAlergiky.cz (analýza klíčových slov, návrhy inzerátů, texty, grafika, nastavení) – bannerové reklamy, reklamy na klíčová slova – cílení na ObchodProAlergiky – 6x kampaň.
  • Tvorba e-mailových kampaní na klíč ObchodProAlergiky.cz (vytvoření textů, grafiky, nastavení rozesílky přes aplikaci SmartEmailing – cílení na ObchodProAlergiky – 6x kampaň